Psikiyatr
Psikofarmakoloji Derneği Genel Sekreteri
Psychiatry & Clinical Psychopharmacology ve
Journal of Mood Disorders dergileri Editörü

Muayenehane;
Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi Birgen İş Merkezi 226/7, Çiftehavuzlar 34728 Kadıköy / İstanbul
Cep Randevu:   (+90)553-002-2929 - (+90)533-490-0715
E-posta ile randevu almak için tıklayın
Güncel Haberler
Haberler ve Duyurular
Klozapin, atipik antipsikotik ilaçların neredeyse atası olup; ilk antipsikotik olan klorpromazinin keşfinden sadece bir kaç yıl sonra, 1956 yılında, Bern’de, Wander Laboratorları’nda sentezlenmiştir. Ancak, ilginçtir ki hayvan modellerinde diğer antipsikotikler gibi katalepsiye neden olmadığından, ilk zamanlar gerçek bir nöroleptik olup olmadığı tartışma konusu olmuştu.
İlaçlarınızı mutlaka önerilen dozlarda ve saatlerde alınız. Hekiminize danışmadan ilaçlarınızı aniden kesmeyiniz. Beklenmeyen bir durumda (ilaç yan etkisi, ateşli hastalık, ishal, başka ilaç almak zorunda kalınması vs.) mutlaka hekiminizi arayıp bilgi veriniz.
PSİKOFARMAKOLOJİ DERNEĞİ'nin (PD) 6. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 2.Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu (6. UPK- 2.UÇEPS) 16-20 Nisan 2014 tarihleri arasında Antalya'da yapılmıştır.
Psikofarmakoloji Derneği'nin 30 Ekim - 03 Kasım 2013 Tarihlerinde Antalya'da Düzenlemiş Olduğu "5. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakoloji Sempozyumu"nun Medyaya Yansımaları
PSİKOFARMAKOLOJİ DERNEĞİ (PD)'nin iki önemli sürekli organizasyonundan biri olan 5. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakoloji Sempozyumu 30 Ekim-03 Kasım 2013 tarihleri arasında Antalya'da yapılmıştır.
Psikofarmakoloji Derneği ve Uluslararası Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Enstitüsü işbirliği ile 6-7 Nisan, 2013 tarihlerinde İstanbul'da Kişilerarası İlişkiler PsikoTerapisi (KIPT) A Düzey sertifikasyon eğitimi gerçekleştirilmiştir.