Psikiyatr
Psikofarmakoloji Derneği Genel Sekreteri
Psychiatry & Clinical Psychopharmacology ve
Psychiatry and Behavioral Sciences dergileri Editörü

Adres:
Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi Birgen İş Merkezi 226/7, Çiftehavuzlar 34728 Kadıköy / İstanbul
Randevu:
(+90)553-002-2929 - (+90)553-002-2930
İnternetten Randevu İçin Tıklayınız.
Güncel Haberler
Haberler ve Duyurular
Günümüz Ortodoks tıbbı maalesef, hemen tüm branşlarında insanı makine ve sağlığı kazanç kapısı gibi, hastaları da birer olgu olarak gören hekimler yetiştirmektedir. O yüzden de çok sık hatalar yapılmakta ve sağlık alanında o kadar yatırımlar yapılmasına ve para harcanmasına rağmen hastalıklar sadece semptomatik olarak tedavi edilmektedir.
Muhtemelen kas kuvvetini korumak, kalbinizi güçlü tutmak, sağlıklı bir vücut ağırlığı sağlamak ve şeker hastalığı gibi kronik hastalıkları durdurmak için egzersiz gerektiğini biliyorsunuzdur. Ancak egzersiz, düşünme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir.
Genellikle tezgah üzerinde satılan probiyotik takviyeler, doktorunuz tarafından önerilen spesifik rahatsızlıkları tedavi etmek için ayrılmış ve günlük kullanım için önerilmeyen, mayalanmış gıdalar en iyi kaynaktır.
"Temiz diyet", işlenmiş gıdalara katılan katkı maddeleri, gıda boyaları, tatlandırıcılar, mısır ve glukoz şurupları ve bozulmayı önleyen kimyasallar dikkat ve hafıza bozukluğu belirtilerine yol açabilir.
İnsanlar binlerce yıldır sağlık sorunlarını ele almak için doğal ilaçlar kullanıyorlar....
Psikofarmakoloji Derneği tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 6. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu, “Yaşam Boyu Psikiyatri ve Terapötikler” teması ile 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Gloria Kongre Merkezi, Antalya’da gerçekleştirilmiştir.
123... SON