Psikiyatr
Psikofarmakoloji Derneği Genel Sekreteri
Psychiatry & Clinical Psychopharmacology ve
Psychiatry and Behavioral Sciences dergileri Editörü

Adres:
Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi Birgen İş Merkezi 226/7, Çiftehavuzlar 34728 Kadıköy / İstanbul
Randevu:
(+90)553-002-2929 - (+90)553-002-2930
İnternetten Randevu İçin Tıklayınız.
Yayın Tarihi 25.01.2017

TV Programları8. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 4. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu, hakkında röportaj. İzlemek için tıklayınız.

8. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 4. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu, Sergi Açılışı İzlemek için tıklayınız.

8. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 4. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu, Kongre Sponsorları İzlemek için tıklayınız.

Dirençli Şizofreni Tedavisi İzlemek için tıklayınız.

CNN TÜRK; Gençler Antidepresan Kullanmadıkları Zaman Kendilerini Nasıl Hissettiklerini Anlattılar. İzlemek için tıklayınız.

CNN TÜRK; Antidepresanlı Hayat. Doktora Ve İlaca Ulaşmak Kolay, Hasta Olmadan Antidepresan Kulanan'da var İzlemek için tıklayınız.

NTV Haber; Antidepresan ilaçları için uyarı. Türkiye'de antidepresan kullanımı 10 yılda yüzde 160 arttı. İzlemek için tıklayınız.

Haber Türk TV'de "DEPRESYON ve DEPRESYON SPREYİ" ilaçlar ve yeni araştırma sonuçları Profesör Dr Mesut Çetin tarafından açıklandı. Programı izlemek için tıklayınız.

HTV'de "DEPRESYON" konusu tartışıldı, Profesör Dr Mesut Çetin depresyon hakkında yanlış bilinenleri ve bilinmeyenleri açıkladı. Programı izlemek için tıklayınız.

A HABER TV'de 28 Aralık 2011 Çarşamba günü "Memleket Meselesi" adlı programda "PSİKİYATRİDE İLAÇ" konusu tartışıldı. Programı izlemek için tıklayınız.

KANAL 24  10 Mart 2012 "24 Dakika" adlı programda "DEPRESYON İLAÇLARI" konusu tartışıldı.  Programı izlemek için tıklayınız.

HTV'de  "PANİK ATAK" konusu tartışıldı. Programı izlemek için tıklayınız.